Dobrodošli na naših spletnih straneh!

Naše poletne dejavnosti team Building v 26.8.2023

Naše poletne dejavnosti team buildinga.Kot odgovorna osebaZhongshan Jingye Electric Co., Ltd., dobro vem, da team building močno vpliva na uspeh podjetja.Ker je poletje v polnem razmahu, smo izkoristili priložnost, da naše zaposlene zbližamo skozi vrsto vznemirljivih team-building aktivnosti.Te dejavnosti so namenjene spodbujanju tovarištva med člani ekipe, dvigu morale in krepitvi vezi.Telo: Pustolovščine na prostem: Naš team building dogodek smo začeli z nepozabno avanturo na prostem.Naši zaposleni delajo v skupinah in se spopadajo z vznemirljivimi izzivi, kot so pohodi, teki z ovirami in dejavnosti za krepitev zaupanja.Naš cilj je spodbujanje zaupanja v ekipi ter omogočanje boljše komunikacije in zaupanja.Razveseljivo je videti, kako naši zaposleni med temi dogodki podpirajo in spodbujajo drug drugega, kar ima za posledico močnejše povezave in izboljšano sodelovanje.Ekipni športi: Ker se zavedamo povezovalne moči športa, vključujemo različne ekipne športe v naše aktivnosti team buildinga.Naši zaposleni se z navdušenjem ukvarjajo s športi, kot so odbojka, košarka, štafetni teki ipd.S temi športnimi aktivnostmi zaposleni ne le ohranjajo kondicijo, ampak tudi gojijo močan čut za timsko delo in zdravo tekmovalnost.Navdihujoče je videti, kako naši zaposleni združujejo svoje edinstvene sposobnosti in prizadevanja, da oblikujejo povezane ekipe, ki se podpirajo.Igre reševanja problemov: Da bi spodbudili kritično razmišljanje in spretnosti odločanja, v naše dejavnosti teambuildinga vključujemo igre reševanja problemov.1693035810011Ekipi smo predstavili probleme in naloge, ki jih je bilo potrebno rešiti s sodelovanjem.Ti dogodki spodbujajo naše zaposlene h kreativnemu razmišljanju, sodelovanju in iskanju inovativnih rešitev.Videti naše ekipe, kako skupaj oblikujejo strategije in razmišljajo, je dokaz njihove enotnosti in sposobnosti reševanja problemov.družabni dogodki: Poleg športnih aktivnosti organiziramo tudi družabne dogodke za spodbujanje socialne interakcije in povezovanja med člani ekipe.Ti dogodki vključujejo tematske modne zabave, predstave talentov in ustvarjalne delavnice, ki zagotavljajo sproščeno vzdušje za naše zaposlene, da se resnično povežejo in pokažejo svoje edinstvene talente.Vzdušje na tem dogodku je bilo živahno in aktivno, prijateljstvo med zaposlenimi pa se je še poglobilo in razumevanje še poglobilo.v zaključku: AtZhongshan Jingye Electric Co., Ltd.,team building jemljemo zelo resno in ga vidimo kot pomemben del ustvarjanja harmoničnega in motiviranega delovnega okolja.S serijo privlačnih poletnih team-building aktivnosti smo uspešno spodbudili močnejše odnose, izboljšali komunikacijo in spodbudili pozitivno kulturo podjetja.Naši zaposleni izhajajo iz teh skupnih izkušenj z izboljšanimi veščinami sodelovanja, močnejšim občutkom povezanosti in obnovljeno zavezanostjo našim skupnim ciljem.Kot ravnatelj sem izjemno ponosen, da sem bil priča pozitivnemu učinku, ki so ga imele te dejavnosti team buildinga na naše ekipe, in prepričan sem v našo sposobnost, da bomo skupaj še naprej uspevali.


Čas objave: 26. avgusta 2023